• Nowy

Szara prostokątna przypinka KonsTYtucJA

Kod produktu: szara-przypinka-konstytucja-4060

4,50 zł
Brutto Wysyłka do 48 godzin.

KonsTYtucJA, teraz jako gadżet w kształcie prostokąta. Przypinka KonsTYtucJA wpisana w prostokątny kształt gadżetu. Plakat ten  znany jest wszystkim ceniącym wolności obywatelskie i konstytucyjny ład prawny w naszym kraju - Polsce. Ład ten gwarantuje Konstytucja, bohaterka plakatu.

Ilość
W magazynie

Projekt plakatu Luki Rayskiego  KonsTYtucJA, teraz jako gadżet w kształcie prostokąta. Prostokątna Przypinka KonsTYtucJA, jaką przygotowałem w oparciu o dziś już słynny Plakat który znany jest wszystkim rodakom ceniącym wolności obywatelskie i konstytucyjny ład prawny w naszym kraju - Polsce. Ład ten gwarantuje Konstytucja, bohaterka plakatu.
Nowy symbol walki o praworządność w Polsce zaprojektował malarz i grafik Luka Rayski. Szerokiej publiczności jest znany jako autor rysunków i ilustracji w „Wysokich Obcasach”, „Polityce”, „Zwierciadle” i „Przekroju”. Ponadto jest autorem plakatów, okładek książek.

Prostokątna Przypinka KonsTYtucJA

Dziś każdy zatroskany obywatel o wyżej wymieniony porządek z ochotą zakłada taką przypinkę.

szara-przypinka-konstytucja-4060
91 Przedmioty

Specyficzne odniesienia

GAPRA Gadżety Praktyczne

Obejrzane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć