GAPRA Gadżety Praktyczne

Najczęściej kupowane

Są 19 produkty.

Pokazuję od 1 do 12 z 19 pozycji

Szara prostokątna przypinka KonsTYtucJA

Cena 4,50 zł

KonsTYtucJA, teraz jako gadżet w kształcie prostokąta. Przypinka KonsTYtucJA wpisana w prostokątny kształt gadżetu. Plakat ten  znany jest wszystkim ceniącym wolności obywatelskie i konstytucyjny ład prawny w naszym kraju - Polsce. Ład ten gwarantuje Konstytucja, bohaterka plakatu.

10x szara KonsTYtucJA 40x60mm. Weź...

Cena 32,14 zł

Podmiotem tej aukcji jest zestaw 10 sztuk szarych KonsTYtucJi w kształcie prostokąta. 

Gadżet ten  znany jest wszystkim ceniącym wolności obywatelskie i konstytucyjny ład prawny w naszym kraju - Polsce. Ład ten gwarantuje Konstytucja.

Koszulka ебать пись
  • Wyprzedaż!
  • Nowy

Koszulka ебать пись

Cena 49,90 zł

Koszulka nadrukiem ебать пись to wyjątkowy wzór zaprojektowany z użyciem liter alfabetu cyrylicznego, który wyraża niechęć do obecnie rządzącej partii w dość dosadny sposób przez użycie wyrażenia raczej nie parlamentarnego.

Chusta Buff - KonsTYtucJA

Cena 25,00 zł

Teraz słynny projekt Luki Rayskiego KonsTYtucJA zainstalowana na kawałku materiału, który zrewolucjonizował myślenie o akcesoriach sportowych – Chusta Buff. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć