• Wyprzedaż!
  • Nowy

T-Shirt - Wolni Ludzie, Wolne Sądy, Wolne Wybory...

Kod produktu: GAK-WWW

49,90 zł
Brutto Wysyłka do 48 godzin.

T-Shirt - Wolni Ludzie, Wolne Sądy, Wolne Wybory... powstał abyś mógł zaprotestować przeciw działaniom władzy która przeprowadza w Polsce od kilku lat  reformę sądownictwa.

Rozmiar
Kolor
Dla kogo
Ilość
W magazynie

T-Shirt - Wolni Ludzie, Wolne Sądy, Wolne Wybory...

NIE POZWÓL NA UCISZANIE I ZASTRASZANIE SĘDZIÓW!

Koszulka - Wolni Ludzie, Wolne Sądy, Wolne Wybory... powstał abyś mógł zaprotestować przeciw działaniom władzy która przeprowadza w Polsce od kilku lat  reformę sądownictwa. Choć tak potrzebna, by usprawnić i skrócić postępowania sądowe, to niestety nie skupia się na wadach naszego wymiaru sprawiedliwości, lecz na podporządkowaniu sędziów politykom sprawującym władzę. Powstrzymaj niesłuszne postępowania dyscyplinarne.

Pozwól, że parę słów dla argumentacji dlaczego miałbyś chcieć popierać polskich sędziów wyjaśnią słowa zaprezentowane na polskiej stronie organizacji Amnesty International, gdzie możesz i Ty podpisać petycję w sprawie obrony polskiego sądownictwa.

JAK WŁADZA WYKONAWCZA PRZEJĘŁA WŁADZĘ SĄDOWNICZĄ

Zaczęło się od samej góry – od przejęcia Trybunału Konstytucyjnego. A potem poszło już lawinowo: błyskawicznie uchwalanymi ustawami rozwiązano dotychczasową i obsadzono nową Krajową Radę Sądownictwa swoimi, bo wybranymi przez polityków a nie sędziów, ludźmi, wymieniono prezesów i wiceprezesów sądów i próbowano przejąć Sąd Najwyższy usuwając część dotychczasowych sędziów (częściowo nieskutecznie z powodu interwencji Unii Europejskiej), tworząc nowe Izby i znów obsadzając je „swoimi”. Na koniec wprowadzono nowy model postępowania dyscyplinarnego, całkowicie w rękach Ministra Sprawiedliwości – bat na każdego nieposłusznego sędziego w kraju.

GAK-WWW-MCS
25 Przedmioty

Specyficzne odniesienia

Nowy produkt
GAPRA Gadżety Praktyczne

Obejrzane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć